Dziś Wszystkich Świętych, byliście zapalić znicze bliskim? U nas wieje okropnie i zapalenie znicza wiązało się z nie lada wyczynem, trzeba było się nieźle nagimnastykować by osiągnąć jakiś skutek. Ja dziś oprócz Wszystkich Świętych obchodzę jeszcze jedno święto, mianowicie rok temu o tym czasie, mój blog ujrzał światło dzienne. Wspominałam sobie dziś jak to było rok temu, czytałam sobie te pierwsze moje wpisy, nie wiedziałam co pisać i jak pisać, w sumie do teraz nie wiem, ale jakoś już przychodzi mi to dużo łatwiej. Rok, to poniekąd bardzo dużo czasu, co się w tym czasie zmieniło? W moim życiu osobistym bardzo dużo. Urodziłam śliczną córeczkę, która dziś już jest niezłym urwisem, a rok temu gdy zaczynałam pracę jako blogger była jeszcze w brzuszku. Niedawno rozpoczęłam studia magisterskie. Przeżyłam mnóstwo cudownych, szczęśliwych dni z rodziną i przyjaciółmi, odbyliśmy rodzinnie kilka krótkich, miłych podróży.

W życiu zawodowym, tak to nazwę, a mam na myśli oczywiście pisanie bloga, bo póki co, zawodowo nie pracuję bo jestem jeszcze na macierzyńskim. Niewiele się zmieniło, nadal oddaję się całą sobą Domowemu Serduszku. Do każdego wpisu podchodzę indywidualnie, do każdego wkładam dużo pracy i  całe swoje serce, zdarzały się miesiące lepsze i gorsze, wpisy mniej i bardziej ciekawe, bywało różnie jak to w życiu, ale ciągle funkcjonuję – ja i mój blog.

Może nie mam zaskakująco dużej popularności i milionowej publiki, ale nie to też jest dla mnie najważniejsze, piszę tego bloga nie dla popularności i kasy, ale dla siebie i dla przyjemności, to nie praca – to hobby. Cieszę się ogromnie z każdego nowego obserwatora na FB, z każdego lajka na Instagramie i z każdej jednej sesji na blogu, dziękuję każdej osobie, która choć raz odwiedziła Domowe Serduszko. Każdy „klik” jest dla mnie powodem do radości i jest to mój osobisty mały sukces. A gdy ktoś skomentuje jakiś wpis to szaleję z radości. W ciągu tego roku otrzymałam też kilka mejli z miłymi słowami, a także z prośbami o radę. To bardzo miłe wiadomości. Dziękuję wszystkim, którzy napisali do mnie tyle miłych słów.

Wszystkich czytelników mocno ściskam i pozdrawiam

Trzymajcie się cieplutko

 

 

fot. https://stocksnap.io/