Moi mili, myślałam że nie znajdę czasu by do Was napisać, ale jakże mogłabym nie złożyć Wam noworocznych życzeń. Wam, czynnym czytelnikom i wirtualnym przyjaciołom.Piszę tego posta dziś, bo wiem że jutro nie będę miała chwili by usiąść przed komputerem i naskrobać kilka słów. Jak już wspominałam wybieramy się jutro na kameralną imprezkę sylwestrową do przyjaciół i w związku z tym jutro muszę przygotować jakieś przekąski, ogarnąć siebie i małą, spakować najpotrzebniejsze rzeczy (bo z dzieckiem to zawsze toboły jakieś są) no i jechać musimy wczesnym wieczorkiem bo kawałeczek drogi przed nami. Tak więc jutro na pisanie życzeń może zabraknąć czasu.

U nas dziś był mróz! Aż -5 brrr strasznie zimno, całkiem odzwyczailiśmy się od minusowych temperatur i niewielki mrozik mocno się odczuwa. Spisałam sobie dziś postanowienia noworoczne, macie jakieś? Ja mam takie, które wnoszą coś dobrego do naszego życia, między innymi to mam takie postanowienie by wdrożyć w codzienność jeszcze więcej radości i serdeczności, aktywnie rodzinnie spędzać czas, zdrowo się odżywiać i nauczyć małą zasypiać w łóżeczku, bo na razie to jest zło największe 🙂 mam jeszcze kilka małych, własnych postanowień, ale nie widzę potrzeby by o nich tu pisać. Pochwalnie się co Wy sobie postanowiliście.

Chciałabym życzyć Wam by rok 2016 był radosny, pełen sukcesów, by udało Wam się osiągnąć postawione sobie cele, wytrwania w postanowieniach. Życzę Wam, by wraz z końcem roku skończyły się też Wasze troski, niepowodzenia i zmartwienia. Niech wszystkie złe sprawy odejdą razem z 2015 rokiem w zapomnienie. I by rok 2016 był lepszy od 2015 tego chyba zawsze wszyscy sobie życzą, bo zawsze jest coś co można zmienić na lepsze.

Pozdrawiam Was cieplutko i Szczęśliwego Nowego Roku!