Na początku wpisu pragnę złożyć najwspanialsze życzenia wszystkim dzieciom życzę Wam kochane dzieci samych wspaniałych dni, pogodnych, pełnych śmiechu i zabawy. Radości. Spełnienia Waszych dziecięcych marzeń.

Dla dziecka najlepszym prezentem pod słońcem jest spędzenie czasu z rodzicami i wspólna zabawa, jest to udowodnione niejednymi badaniami, że dziecko jest najszczęśliwsze mogąc spędzić czas z mamą i tatą i pobawić się z nimi. Czują wtedy akceptację i bezpieczeństwo, miłość i bezgraniczną radość.

Dlatego w tym roku nie rozwodziliśmy się nad prezentami, które mała i tak co chwilę dostaje, jak nie od nas to od bliskich i znajomych. Z jakiejś okazji albo bez okazji.

W tym roku zaplanowałam atrakcję pt „Plenerowy Dzień Dziecka” zwiedzamy okoliczne place zabaw, spędzamy czas na podwórku, pijemy kawę na świeżym powietrzu, bawimy się na kocyku, spacerujemy, jeździmy rowerkiem, biegamy. Oczywiście nie zabraknie też domowego ciasta i lodów. Pogoda sprzyja naszym planom więc od rana robimy tour po placach zabaw. Budujemy babki z piasku, zjeżdżamy na zjeżdżalni, jedziemy pociągiem w siną dal śpiewając „Jedzie pociąg z daleka…” Po drzemce w planie plenerowa kawa i ciasto oraz zabawy na świeżym powietrzu.

Dziś odstawiamy sprzątanie i bajki na komputerze, dziś jest Dzień Dziecka i to właśnie z nim spędzamy cały dzień dając z siebie 100% nie marnuję czasu na inne obowiązki domowe. W trakcie drzemki przygotuję obiad, zjemy i wyruszamy w dalszą podróż naszej Plenerowej dziecięcej przygody.

W tamtym roku było misiowe przyjęcie o którym możecie przeczytać TU