Pierwsze w tym roku tu i teraz, zapraszam do lektury.

Tak jak wspominałam w pierwszym wpisie w tym roku, o planach na 2018 jest to nowy cykl wpisów, który pewnie będzie szlifowany w ciągu najbliższych miesięcy, każdy wpis z tego cyklu może też odrobinę się różnić bo są to posty dyktowane życiem, które jest nieprzewidywalne.

CHCIAŁABYM…

Nikogo nie zdziwi jak napiszę tu, że chciałabym już urodzić. Matki i kobiety w ciąży, zrozumieją o co mi chodzi, kobieta w 39 tygodniu ciąży, naprawdę nie chce już niczego innego jak tylko urodzić w końcu dziecko i mieć je przy sobie, a przy okazji poczuć się dużo dużo lżejsza, nie czuć ciągłej potrzeby oddawania moczu, nie bujania się jak pingwin i łapania zadyszki nawet przy wypowiadaniu kilku szybkich zdań, chciałabym swobodnie umieć odwrócić się w łóżku, mieć dużo miejsca pod prysznicem i powygłupiać się z Lilką 🙂

CZUJĘ SIĘ…

Ciężka i nieatrakcyjna

JESTEM WDZIĘCZNA ZA…

Wyzwanie #styczenwdziecznosci2018 u Agnieszki z LifeManagerka dzięki temu codziennie mogłam doświadczyć czegoś, za co jestem wdzięczna. Bardzo fajny i pozytywny projekt, zastanawiam się nawet, żeby przeciągnąć go sobie na kolejne miesiące.

POTRZEBUJĘ…

Chwili dla siebie, w której będę mogła odpocząć i nie martwić się tym, że trzeba posprzątać, zrobić obiad, zakupy, odebrać Lilkę z przedszkola czy załatwić jakieś sprawunki. Chciałabym, mieć chwilę całkowicie dla siebie, pobyć sama w ciszy i spokoju, zrelaksować się, może pomedytować.

CIESZĘ SIĘ…

Z pogody, że nie ma wyjątkowo ostrej zimy i można codziennie wyjść na spacer.

CZEKAM NA…

Paczkę z książkami, które zamówiłam w tamtym tygodniu.

CZYTAM…

W styczniu przeczytałam książkę pt „Lwica” oraz jestem w trakcie czytania książki „Żona myśliwego” obie te lektury są autorstwa Kathariny Scholes.

SŁUCHAM…

W styczniu głównie towarzyszyły mi piosenki takie jak „Under pressure” Quin. Michael Jackson „Earth song” oraz Iggy Pop „Candy”

OGLĄDAM…

„Przyjaciół” serial z 1994 roku

TĘSKNIĘ ZA…

Słońcem. I za spacerami z Kasią, jak to czytasz to wiedz, że mam nadzieję że za kilka dni wrócisz 🙂

Za latem i zapachem suchej trawi i ziemi.

MIEJSCA…

Miejsca, które udało mi się odwiedzić w styczniu to dwa parki trampolin i sale zabaw Trele Morele.

 

Mój styczniowy kolaż 🙂 Było rodzinnie, zabawnie i zimowo