Dziś już środa, a ja dopiero piszę podsumowanie ostatniego tygodnia. Ostatnie dni są dla mnie dość ciężkie i emocjonujące, dlatego też nic nowego nie pojawia się na blogu i rzadko bywam na Instagramie, ale myślę że już za parę dni wszystko wróci do normy.

  1. Zdjęcie tygodnia

Cóż by innego mogło Wam się najbardziej podobać jak nie ta bijąca miłość rodzeństwa 🙂

2. Film tygodnia:

Co prawda, dopiero skończyłam oglądać ten serial, ale zaliczę go do zeszłego tygodnia bo zdecydowaną większość obejrzałam właśnie w tamtym tygodniu. A więc mowa o serialu na Netfliksie „Bates motel” serial na podstawie postaci z powieści „Psychoza” Blocha i filmu „Psychoza” Serial spodobał mi się bardzo, czekam na 5 sezon, gdzieś już mignęła mi recenzja i z trudem pokonałam chęć jej przeczytania, bo wiem że wyjaśniłaby wszystkie sekrety kolejnego sezonu. Lubię filmy z epizodem zaburzeń psychicznych, wszystkie tego typu projekcje, które oglądałam okazały się na prawdę dobre.

3. Co nowego na blogu

http://domoweserduszko.pl/2018/05/maj-miesiac-matki/

http://domoweserduszko.pl/2018/05/zagroda-zubrow-w-pszczynie/

4. Co nowego u nas

Rzec by się chciało, że u nas nic nowego, ale ile w tym prawdy? Nawet nie zdajemy sobie sprawy i nie zastanawiamy się nad tym, że każdy dzień przynosi nam coś nowego. W tej gonitwie zwyczajnie tego nie zauważamy. Postarajmy się dostrzegać te małe rzeczy codzienności.

Janek zaczyna się głośno śmiać, bardzo nas to rozbawia bo to taki słodki, typowo dziecięcy śmiech. Lilka wyraźnie kształtuje swój charakter i trochę daje nam popalić. Jej zachowanie trochę mnie denerwuje,ale też trochę ją rozumiem. Ostatnio naszła mnie refleksja, że może czuć się trochę samotna. Mąż dużo pracuje, ja dużo czasu spędzam z Jankiem, nie dlatego że tak wolę, tylko dlatego, że tak po prostu jest, karmię go, przewijam, kąpię, noszę, usypiam bo sam tego nie potrafi zrobić, w tym czasie Lilka często musi zająć się sama sobą. Podejrzewam, że może jej być z tym źle i próbuję nad tym pracować, ale nie jestem w stanie dużo zdziałać, szczególnie teraz gdy Janek ma ciężki okres.

Pracuję też nad sobą, ostatnio coraz częściej emocje biorą górę i nie czuję się z tym dobrze.

5. Polecam

Ostatnio całkiem przypadkowo, wpadł mi w ręce fajny blog i społeczność na fb o podróżach, bardzo mnie ten blog zafascynował

http://www.podrozemm.pl/

Para, bardzo dużo podróżuje po Europie i Azji i ciekawie to opisuje.

6. Z czego jestem zadowolona

Cieszę się, że udało nam się w niedzielę zaliczyć fajną wycieczkę do Pszczyny do zagrody żubra, o czym możecie przeczytać w poprzednim wpisie.