Miniony tydzień był dla nas ciężki, Janek był bardzo zmierzły i niespokojny, podejrzewam że miał skok rozwojowy. W konsekwencji tego, że domagał się bliskości i noszenia na rękach, a drzemki trwały zazwyczaj około 30 minut to w domu wygląda jakby przeszło tornado. Pogoda nie sprzyjała czemukolwiek więc po prostu ten tydzień przewegetowaliśmy.

  1. Zdjęcie tygodnia:

Nie było dużego wyboru na Instagramie, bo w tym tygodniu pojawiło się tam tylko JEDNO zdjęcie, aż sama nie wierzyłam, jak to zobaczyłam. Cóż, wegetacja – fakty mówią same za siebie.

Naleśniki z sosem pomarańczowym

 

2. Co nowego na blogu

http://domoweserduszko.pl/2018/05/ogloszenia-parafialne-czyli-o-nowosciach-na-blogu/

Bardzo ważny wpis o planowanych nowościach na blogu, w sumie po napisaniu tego wpisu zaczęłam rozmyślać nad odświeżeniem bloga, zrodziła się myśl i pomysł na coś nowego….

http://domoweserduszko.pl/2018/05/rozwoj-dziecka-2-miesiac/

Kolejny bardzo ważny i jak dla mnie, bardzo pożyteczny wpis. Oparty na wiedzy z profesjonalnej literatury więc uważam, że warto poświęcić kilka minut na jego przeczytanie.

3. Co nowego u nas

A więc, nie rozpoczyna się zdania od „a więc”, więc 😉 co u nas? Dalej pochłaniam wiedzę z zakresu psychologii, couchingu i rozwoju osobistego. Ktoś sobie pomyśli, że to głupie słuchać kogoś, kto mówi nam jak żyć. No i ok, może i głupie, ale poczytać na ten temat nie zaszkodzi a można dowiedzieć się na prawdę ciekawych rzeczy. Ja nie praktykuję i nie wprowadzam z życie, związek czy rodzicielstwo wskazówek wyczytanych na stronach couchingowych czy blogach psychologicznych. Ale, niektóre informacje okazują się dla mnie zbędne by spojrzeć na problem z innej strony a także by parę rzeczy zrozumieć, co nie znaczy, że pozwalam komuś kierować swoim życiem i postępuję według jakiś wytycznych. Ja tylko hmm nazwijmy to, pogłębiam wiedzę.

4. Polecane

Podobnie jak w poprzednim podsumowaniu tygodnia chcę polecić Wam, tym razem dwa blogi

http://michalpasterski.pl/

oraz

http://blondpanidomu.pl/

5. Z czego jestem zadowolona

Z tego, że z Jankiem wszystko wróciło do normy. Z tego, że rozpoczęłam pracę nad sobą i już widzę efekty oraz z tego, że ten mini kryzys w naszym związku, który miał miejsce już też chyba mija.