Maj- miesiąc matki

1.4K

Maj od zawsze kojarzył mi się z kwitnącymi bzami i świętem mamy. Według mnie jest jednym z nielicznych świąt, słusznie obchodzonym. Ważniejsze od Walentynek czy Halloween, które staje się coraz bardziej popularne w Polsce.

Kiedyś się nad tym nie zastanawiałam, nie wiedziałam jak to jest być mamą, ale odkąd sama nią zostałam, wiem, że każda kobieta-matka zasługuje na swoje święto. Dziś już wiem, że rola matki to ciężki orzech do zgryzienia, to całodobowy etat. To wiele obowiązków, ogromna odpowiedzialność i bezgraniczna miłość.

26 maja wypada święto matki, wiele osób ma problem z wybraniem odpowiedniego prezentu z tej okazji i przyznam szczerze, że kupowanie prezentów też nie jest moją mocną stroną. Dzięki współpracy z Printu, znalazłam na to sposób. Zawsze wydawało mi się, że skromne prezenty są najpiękniejsze, a te zrobione samemu – najbardziej wartościowe. Kiedyś jak miałam więcej czasu, lubiłam sama tworzyć coś, co mogło posłużyć za prezent. Według mnie fajnym prezentem, ponadczasowym, może być album ze zdjęciami, jeśli miałabym dużo czasu wolnego, stworzyłabym taki album samodzielnie, ale skoro go nie mam to zaprojektowałam sobie fotoksiążkę.

Kreator pomoże Wam bez problemu zaprojektować własną fotoksiążkę, krok po kroku, od a do z.

Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent na dzień matki

Teraz na Printu.pl prowadzona jest kampania, dotycząca Dnia Matki, z tej okazji Printu przygotowało specjalny szablon przygotowany dla mamy z okazji jej święta.

Lecz fotoksiążka może okazać się, również dobrym pomysłem na prezent dla mamy na święta a nie tylko na Dzień Matki, ale także na Boże Narodzenie, urodziny albo Dzień Babci – jeśli któraś mama jest już babcią 🙂

Na stronie Printu znajdziecie dużo szablonów odpowiednich na prezent nie tylko dla mamy ale również dla taty.

Fotoksiążka, którą otrzymałam, jest bardzo ładnie wykonana, solidnie, starannie i dokładnie. Kolory nie są „przekłamane” Oprawa wygląda na trwałą, okładka jest wykonana estetycznie. Fotoksiążka jest szyta a nie klejona co jest jej dodatkowym atutem, dzięki czemu jest trwalsza.

Like
Close
Tworzone ze smakiem i pasją © Copyright 2020. Domoweserduszko.pl
Close