Kosz na pranie dla dużej rodziny

1.7K

Mam sprytny sposób na pranie!

Pranie to u mnie temat rzeka, jak będę mieć więcej czasu to napiszę artykuł na ten temat bo myślę, że mogą komuś przydać się moje – nazwijmy to – zasady i reguły jeśli chodzi o pranie. Tymczasem dziś piszę krótko, zwięźle i na temat bo mam dla Was super sprytny sposób na przechowywanie brudnego prania, który u mnie, przy rodzinie 5-cio osobowej, w tym trójka małych dzieci brudząca się do potęgi, sprawdził się zaskakująco dobrze. Wystarczyło tylko zmienić jeden, jedyny szczegół.

Poznajcie nasz nowy, wielokomorowy kosz na brudne pranie

Tak! To ten magiczny i cudowny sposób.

Poznaj moją historię

Problem z praniem miałam od kilku lat, a dokładnie jakoś tak mniej więcej odkąd na świecie pojawił się nasz syn. On był wybitny, jak był dzidziusiem bowiem, praktycznie po każdym karmieniu lubił sobie ulać, tak więc w ciągu dnia był przebierany prawie milion razy. A kupka z praniem rosła i rosła…

Gdy urodziło się nasze trzecie dziecko, kupka z praniem jeszcze bardziej rosła…

Miałam wrażenie, że pewnego dnia ta kupa prania rzuci się na mnie i mnie pochłonie. Miałam wrażenie, że cała łazienka jest zawalona praniem. Często wychodziło ono z kosza i bezwstydnie rozgaszczało się na łazienkowej podłodze.

Pralka pracuje na pełnych obrotach, codziennie. Wysłużona suszarka lata świetności ma już za sobą (hmm też powoli trzeba by było wymienić ją na nowszy model). A ja od miesięcy szukałam sposobu w jaki sposób zmniejszyć tą niemożliwie dużą kupkę prania. Nasz kosz ewidentnie nie radził sobie z taką ilością brudnych rzeczy więc postanowiłam dać odpocząć staruszkowi i kupiłam nowy, piękny, duży, designerski, trzykomorowy kosz na pranie!

Powiem Wam, że ten kosz to zakup roku! Serio! Sprawdza się idealnie. Ja nie tracę czasu na segregowanie prania, tylko wybieram ciemne, jasne albo kolorowe i ładuję do pralki. Poza tym jego największym plusem jest pojemność, potrafi zmieścić naprawdę dużo ubrań!

Zobacz wpis:

Butelkowa zieleń w sypialni.

Kosz na pranie – informacje

Kosz zajmuje niewiele miejsca, jego wymiary to wysokość 61cm, szerokość 65cm i głębokość 37cm u nas znalazł idealny kąt, w którym mieści się jakby był szyty na miarę. Jeśli jest pusty, choć u nas jeszcze się to nie zdarzyło, można go złożyć i wtedy praktycznie w ogóle nie zajmuje żadnego miejsca.

Kosz jest wykonany z mocnego materiału na lekkim aluminiowym stelażu. Posiada rączki do wygodnego przenoszenia. Dzięki aluminiowej konstrukcji jest lekki. Dzieli się na 3 komory, które są zamykane od góry siatką ze ściągaczem. Pojemność to około 130 l

Ja nasz kosz zamówiłam na Allegro i płaciłam 49,90 plus dostawa poniżej podpinam Wam link

https://allegro.pl/oferta/kosz-organizer-na-pranie-bielizne-ubrania-3-komory-9949870790

Podsumowanie

Idealny kosz dla dużej rodziny. Podział na rodzaje prania – ciemne, jasne, kolorowe. Zajmuje niewiele miejsca. Jest lekki, można go przenosić. Wykonany z dobrych materiałów. Niedrogi. Problem z wysypującym się praniem z kosza zniknął. W łazience jest czysto i schludnie. Idealnie.

Moje ostatnie wpisy

Jaki sprzęt medyczny warto mieć w domu

Like
Close
Tworzone ze smakiem i pasją © Copyright 2020. Domoweserduszko.pl
Close