Miłosny kodeks. Oficer. Tom II

655

Oficer to drugi tom serii Miłosny Kodeks autorstwa A.B. Obaskiej. Książka opisuje dalsze losy bohaterów więc zaleca się czytać te części po kolei. Oficer to ostatni tom serii. Twórczość Obarskiej trafiła w mój gust, w książkach jest wartka akcja i naprawdę dużo się dzieje.

Informacje:

  • Tytuł: Oficer. Miłosny Kodeks tom II
  • Autorka: A.B. Obarska
  • Gatunek: romans, literatura obyczajowa
  • Miejsce akcji: Warszawa/ Mazury
  • Wydawnictwo: Grupa Wydawnictwo Kobiece / Niegrzeczne książki
  • Premiera 2023
  • Ilość stron: 284
  • Ocena: 10/10

Bohaterowie:

Ada Wierzbicka – młoda i charakterna instruktorka fitness i zumby. Dziewczyna nieświadomie pakuje się w ogromne kłopoty. Jej życie jest zagrożone.

Paweł Grzelak – oh Pawełek! Oficer CBŚP, przystojny młody policjant, o miodowych oczach, najlepsza postać w tej powieści! 🙂

Adam – brat Pawła

Aleksander Wroński – mecenas, poznajemy go już w pierwszej części tej serii, Alek również ma kłopoty, jak potoczą się jego losy? Czy Ada jest w stanie mu wybaczyć?

Recenzja książki Oficer

Cóż to była za książka! Żałuję, że tak szybko ją przeczytałam i już zakończyła się ta historia. Naprawdę zdążyłam polubić bohaterów. W drugiej części Miłosnego Kodeksu poznajemy dalsze losy Ady. Po przeczytaniu Mecenasa – pierwszej części Miłosnego Kodeksu wiemy już w jak niekorzystnej sytuacji znajduje się Ada. Jest w tarapatach. By jej pomóc i zapewnić bezpieczeństwo policja przydziela jej ochronę. Jej ochroniarzem jest młody policjant CBŚP Paweł Grzelak. Ada i Paweł mają udawać parę by wzbudzić zazdrość we Wrońskim by ten się ujawnił. Sprawa ciągnie się kilka tygodni a po Wrońskim nie ma śladu. Za to między Adą a Pawłem rodzi się zakazane uczucie.

Cała sytuacja jest bardzo skomplikowana i niebezpieczna. Grzelak postanawia wyjechać z Adą w bezpieczne miejsce bo w Warszawie jej życie jest zagrożone. Wyjazd rozpala w nich uczucie, Paweł i Ada zbliżają się do siebie. Wybucha między nimi namiętny romans. Gdy już robi się spokojniej, niespodziewanie pojawia się Alek i cała sprawa znów się komplikuje. Jakie będzie zakończenie tej historii i którego z mężczyzn wybierze Ada?

Moja opinia

Oficer to była naprawdę dobra książka, a Grzelak to mężczyzna marzeń. Imię Paweł długo będzie mi się kojarzyło z miodowymi oczami i dołeczkiem w lewym policzku. Podobała mi się fabuła książki. W książce dzieje się bardzo dużo i jest wartka akcja przez co mocno wciąga i nie pozwala czytelnikowi na nudę. Gratuluję autorce – ta książka to kawał dobrej roboty. Poznałam kolejną autorkę, której książki chętnie będę czytać.

Like
Close
Tworzone ze smakiem i pasją © Copyright 2020. Domoweserduszko.pl
Close