Jakie nowości niesie ze sobą 2021 rok

1.1K

Plany na 2021 rok związane z blogowaniem.

Pisanie bloga to ciągłe wyzwania, ciągłe nowości i zmiany. Na 2021 rok również przygotowałam wiele zmian. Zakasam rękawy i zaczynam działać już od samego początku. Święta za nami, Sylwester i Nowy Rok oraz Trzech Króli więc już najwyższa pora wystartować i wziąć się do roboty.

Najgorzej przyznać się do błędu

Jestem pewna, że każdy z Was przynajmniej raz w życiu musiał przyznać się do błędu i pewnie wiecie, że to wcale nie przychodzi łatwo. Ja dziś muszę przyznać się do błędu, a może nie tyle błędu, co do złego pomysłu. Projekt miał być ekstra, miał się rozwijać i iść do przodu jak burza, a mnie dać możliwości zarobkowe. Dziś po dwóch latach muszę stwierdzić, że to był niewypał. Mowa o moim drugim blogu www.aleksandrazmuda.pl i choć serce mi pęka bo włożyłam w tego bloga wiele pracy to niestety nie rozwija się on tak jak to na początku zakładałam. Dlatego musiałam podjęć ciężką decyzję, nad którą zastanawiałam się już od dobrych kilku miesięcy – zawieszę tego bloga a dobre treści stamtąd przeniosę tutaj.

Co w związku z tym?

Przez kilka tygodniu będą trwać przeróżne drobne prace. Strona powinna działać bez zarzutów, ale może zdarzyć się, że czasowo będzie niedostępna. Z bloga kulinarnego przeistoczy się on w bloga lifestylowego. Dojdą różne nowe kategorie a publikowane wpisy będą poruszać różne tematy. Między innymi będzie o książkach, podróżach, kosmetykach, wnętrzach i dzieciach.

Co ponadto?

Planuję odświeżyć najstarsze wpisy, zaktualizować je, poprawić, zmienić zdjęcia i ponownie opublikować. Chciałabym też zrobić mocny przegląd całego bloga i usunąć to co zbędne.

Mam nadzieję, że nowa odsłona bloga przypadnie Wam do gustu. Byłabym wdzięczna gdybyście się dzielili swoimi spostrzeżeniami bo wtedy łatwiej będzie mi dostosować się do Was bo to przecież dla Was jest tworzony ten blog.

Zobacz moje wpisy z 2021 roku

Boso po śniegu czyli uziemianie zimą

Przepis na Fit przekąskę i moje postanowienia na Nowy Rok

Like
Close
Tworzone ze smakiem i pasją © Copyright 2020. Domoweserduszko.pl
Close