Czy warto zamówić fotoobraz?

691

Fotoobraz czy to dobre rozwiązanie? A może jednak lepiej zdjęcie oprawione w ramkę? Zastanawiasz się co wybrać? Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Dużo zależy od własnych preferencji. Ja zdecydowałam się na fotoobraz ponieważ mamy piękne, rodzinne zdjęcia z sesji w lawendowym polu i od samego początku myślałam o tym by jedno zdjęcie zrobić w formie fotoobrazu. 

Z usług, której firmy skorzystać?

Ba rynku mamy mnóstwo firm, które zajmują się tworzeniem fotoobrazów. Ciężko stwierdzić, która z tych firm rzeczywiście jest najlepsza.

Ja korzystałam z usług firmy fotokolaze.pl i jestem bardzo zadowolona. Firma cechuje się szybką realizacją zlecenia oraz wysoką jakością druku. Myśle ze jeszcze skorzystam z usług tej firmy. Klienci mają do wyboru kilka formatów obrazu, można też wykonać fotoobraz z jednego zdjęcia lub kolaż złożony z kilku zdjęć. Fotoobraz z jednego zdjęcia można zaprojektować korzystając z kreatora online. Zamówiłam fotoobraz z jednego zdjęcia, na płótnie, który jest bardzo dopracowany oraz wysokiej jakości. Taki fotoobraz to wspaniała pamiątka na długie lata. Płótno, na którym wydrukowane jest zdjęcie jest dość grube i wytrzymałe. Kolory są naturalne i całość prezentuje się elegancko. Nasz rodzinny fotoobraz zajmuje szczególne miejsce w naszym domu i ma dla nas dużą wartość. 

Kilka słów o firmie FotoKolaże

Fotokolaze.pl to nieduża, rodzinna firma z Rybnika na Śląsku. Jestem za tym by wspierać małe, lokalne firmy dlatego polecam i zachęcam Was do skorzystania z usług tej firmy.

Firma nie generuje dodatkowych kosztów, które musi ponieść klient oraz cechuje się szybkim terminem wykonania zlecenia ponieważ cały projekt wykonuje samodzielnie bez zlecania pracy innym podwykonawcom. Na stronie fotokolaze.pl możecie zapoznać się z wszystkimi opcjami które znajdują się w ofercie. Oprócz fotoobrazów, firma w swojej ofercie ma również wykonanie metryczek dla dziecka – jest to piękna pamiątka. 

Fotoobraz jako pomysł na prezent

Zbliża się okres świąteczny a wkrótce po nim Dzień Babci i Dziadka – taki fotoobraz to super opcja na prezent dla kogoś bliskiego. Fotokolaze.pl posiadają w swojej ofercie szablony do wykorzystania na Boże Narodzenie oraz na Dzień Babci i Dziadka. 

Fotoobraz można również wykorzystać jako podziękowania podczas ślubu, komunii a także np dla nauczyciela. 

Chcesz podarować komuś bliskiemu wartościowy prezent od serca? Myśle, że fotoobraz będzie bardzo dobrym pomysłem. 

Like
Close
Tworzone ze smakiem i pasją © Copyright 2020. Domoweserduszko.pl
Close